Творча група інформатиків Петрівського району

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

З кожним днем інформаційно-комунікативні технології (ІКТ) все глибше проникають у навчально-виховний процес, стають його невід’ємною складовою. Ще недавно ІК-технологіями опікувалися тільки вчителі інформатики, нині ж це питання є актуальними для кожного педагогічного працівника.  У Івангородській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  вже кілька років поспіль працює  творча група вчителів-предметників для розв’язання проблеми «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчально - виховний процес».

Метою створення стало:  активізація творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти, підвищення відповідальності за результати навчання та виховання учнів,  впровадження інформаційно-комунікативних  технологій у роботу школи, пошук ефективних шляхів їх застосування в масовій практиці.

Творча група визначила для себе такі головні завдання:

Вивчення теорії і методики впровадження інформаційних технологій навчання на уроках інформатики

Практичне використання активних та інтерактивних методів навчання на уроках інформатики у 5-6 класах  та в позаурочній діяльності.

Створення банку методичних розробок уроків інформатики з використанням інформаційних технологій навчання.

Моделювання та апробація  уроків.

Підготовка методичних рекомендацій з питань організації роботи з моделювання та проведення уроків інформатики у 5-6 класах  із використанням ІКТ- супроводу.

Узагальнення досвіду роботи вчителів з питань організації та проведення навчальних занять (в урочний і позаурочний час).

Презентація досвіду роботи членів творчої групи на засіданнях РМО вчителів інформатики, надання допомоги вчителям школи при впровадженні ІКТ- супроводу.